top of page

01 Nisan Cmt

|

İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisi

Robotik ve Teknoloji Zirvesi - İTÜ Robotik Kulübü

İstanbul Teknik Üniversitesi Robotik Kulübü olarak bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz Robotik ve Teknoloji Zirvesi etkinliğimizde robotiğin ve teknolojinin Tıp, Ar-Ge,Toplum-Bilim, Otomasyon, Akademi, Havacılık ve Uzay alanlarındaki uygulamalarına ilgisi olan herkesi bekliyoruz.

Robotik ve Teknoloji Zirvesi - İTÜ Robotik Kulübü
Robotik ve Teknoloji Zirvesi - İTÜ Robotik Kulübü

Saat ve Yer

01 Nis 2023 10:40 – 17:00 GMT+3

İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisi, Harbiye, Maçka Cd. No:2, 34367 Şişli/İstanbul, Türkiye

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Zirvemizde hem trend hem gelecekte önem kazanma potansiyeli olan konuları ele alacağız. Hedef kitle olarak sadece mühendislik öğrencelerinin değil, bu alana ilgili her seviye ve yaş grubundan kişileri kapsayan etkinliğimizde farklı sektörlerden bir araya gelmiş kişilerle katılımcılara daha geniş bir perspektif sunmayı hedefliyoruz.

BİLET İÇİN

Etkinlik biletlerini ücretsiz olarak aşağıdaki bağlantıdan Biletino üzerinden edinebilirsiniz.

https://biletino.com/tr/e-m7o/robotik-ve-teknoloji-zirvesi-itu-robotik-kulubu/

İTÜ Robotik Kulübü Kimdir?

İTÜ Robotik Kulübü 2013 yılında ARIGE adıyla kurulan robot odaklı yerli ve uluslararası öğrenci projelerine imkan sağlayan öğrenci topluluğudur. Şu anda ise Robotik Kulübü, robotik alanında her seviyeden eğitimler vermekte ve yeni kurulacak proje takımlarını yönetim ve teknik alanda destekleyen, takip eden ve gerekli alanlarda eğitimler veren bir kuluçka merkezi rolünü üstlenmektedir. Bünyesinden çıkmış olan İTÜ’nün önemli ulusal ve uluslarası başarılara sahip proje takımlarından İTÜ Rover, İTÜ ROV ve İTÜ AUV takımlarına ek olarak İTÜ Cezeri gibi lokal ve uluslararası yarışmalara katılmak üzere yeni takımlar kurmaktadır.

Etkinliğimiz İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Fakültesi Yabancı Diller Yüksekokulu binasında Mustafa Kemal Amfisi'nde gerçekleştirilecektir. Binaya girişler Maçka Caddesi Kapısı girişinden yapılacaktır.

01 Nisan 2023 Cumartesi 10.45 itibarı ile etkinliğimiz başlayacaktır.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page